top of page
Logo A-TEAM.jpg

Outdoor Escape

 

Stel u voor, een Escape Room met stad Izegem als decor!

Een unieke combinatie van zoektocht en Escape spel, volledig op maat van de stad Izegem

INFORMATIE

Dit spel kan op twee manieren gespeeld worden

ZELFSTANDIG: escape tocht

Reserveer het spelmateriaal en ga op pad op een uur naar keuze. 

3km, 2 à 4 uur , 2 - 8 deelnemers, €75,00 

Geen tijdslimiet, wel een evaluatie met punten. 

Begeleiding online via de site.

BEGELEID: escape battle

Reserveren kan alleen via mail

Ongeveer 4 uur, 12 -30 deelnemers, 20€ pp

ideale teambuilding met extra niet-escape opdrachten

Begeleiding door The GamePost

DE UITDAGING

Zoek een verband tussen de artikels in de Gazette van Iseghem en het verspreide Fakenews.
Ontdek hoe 'professioneel schoenen knopen' geheimen onthult.
Laat u niet misleiden door Zatte Zulma's Zotte Zever.
Onthul het mysterie achter Pamflet Tanghe.
Misschien heeft ook Vintage Western zijn geheim prijs, is het stadsplan niet wat het lijkt en zitten zelfs de padvinders op Maria-route mee in het Complot. 

Alleen een (h)echt Team vindt zijn weg doorheen dit net van mysterie en verborgen hints. Een test, speciaal voor jullie gemaakt!

A-teamreclame.jpg

EXTRA DUIDING

ZELFSTANDIG: Escape tocht

  • Reserveer het spelmateriaal voor 1 dag. U krijgt de code van de locker en start op het uur van uw keuze.

  • U gaat op stap met het spelmateriaal (rolborstel, aktentas, rugzak) en werkt de opdracht zelfstandig af. De tocht van ongeveer 3km loodst u doorheen Izegem. Onderweg probeert u de 'cryptisch' beschreven locaties te vinden. Daar scant u de QR-codes en probeert u de puzzel op te lossen. 

  • U krijgt met een code toegang tot de begeleidingspagina van het spel.

  • Tijd is niet belangrijk, in plaats daarvan probeert u zoveel mogelijk punten te scoren. U verliest punten als u hulp nodig hebt bij het oplossen van de puzzels.

  • U ontdekt op een speelse manier de stad.

  • 3 uur spelplezier.

  • 75€

  • Benodigdheden: GSM met QR-code scanner en 4G (voor consultatie website)

  • Het zoeken van de weg aan de hand van de foto's is kindvriendelijk. De puzzels en opdrachten bieden uitdaging en zijn daardoor minder geschikt voor kinderen uit de lagere school.

kastenvoorwebsite.jpg

IN TEAMS - BATTLE  (Kan vanaf 12 personen)

 

De uitdaging wordt nog spannender als u met twee of drie teams tegen elkaar strijdt. Beleef een onvergetelijk avontuur en ontdek intussen de mooiste en verrassendste plekjes van Stad Izegem. 

 

Bent u met uw vrienden, collega's of bedrijf op zoek naar een originele activiteit? Wilt u inspanning en ontspanning combineren? Houdt u van een uitdaging, van samenwerken en competitie?
Dan is deze battle waarnaar u op zoek bent.

  • Elke groep (minimum 6 persoenen) krijgt een set spelmateriaal.

  • Aan de hand van extra opdrachten kunt u ervaring opdoen en tips kopen.

  • Extra puzzels en locaties verhogen de moeilijkheidsgraad. U zult het werk moeten verdelen!

  • Een begeleider zorgt ervoor dat alles goed verloopt.

  • Verken de stad op een speelse manier.

  • Ideale teambuildingsactiviteit!

  • 3 uur spelplezier voor 12 tot 30 personen.

  • 20€/persoon 

  • Benodigdheden: GSM met QR-code scanner en 4G (voor consultatie website). 1 facebookaccount per team.

bottom of page